Послуги

ТОВ «СОС Сервіс Україна» – спеціалізована асистанська компанія, що має великий досвід у сфері врегулювання проблем будь-якої складності, які виникають у зв'язку з дорожньо-транспортними пригодами, страховими випадками, нещасними випадками, на території України та за її межами. Дорожньо-транспортна пригода завжди спричиняє за собою певні незручності. Поза сумнівом, самостійно вирішити такі проблеми може не кожен, тому краще звернутися до професіонала, який візьме вирішення проблеми на себе. Для цього і існує компанія «СОС Сервіс Україна» яка готова прийти на допомогу 24 години в добу 365 днів року.

Комплексний підхід до виниклої проблеми автомобіліста може надати лише асистанська компанія, що має в своєму розпорядженні необхідні ресурси та технічні можливості.

Напрям діяльності компанії «СОС Сервіс Україна» - надання послуг інформаційного асистансу, технічного асистансу, юридичного асистансу, медичного асистансу, аварійно-комісарської служби юридичним і фізичним особам, як на території України, так і на території Європи.

Cервіс технічного асистансу, що розвинувся в контексті надання послуг кінцевим споживачам: автовиробникам та автодилерам, транспортним і страховим компаніям, які включають як додаткову опцію в продукт, що продається, наш сервіс, підвищуючи тим самим якість обслуговування та здобуваючи лояльність з боку клієнтів.

З 2004 спектр послуг «СОС Сервіс Україна» розширився новим напрямом - послугами медичного асистансу, який ми пропонуємо страховим компаніям, що здійснюють добровільне страхування від раптових захворювань та нещасних випадків на час поїздки за кордон. На базі власної технічної і інформаційної платформи ми організовуємо медичний асистанс на території тих країн світу, які заявлені в страховому покритті.

Детальніше з кожним з видів асистансу Ви можете ознайомитися у відповідних розділах сайту. Коротко кожен вид асистансу можна охарактеризувати таким чином:
  • Інформаційний асистанс - це послуга, яка дає можливість автовласникові отримати будь-яку інформацію, а також консультації при поломках, дорожньо-транспортних пригодах, нещасних випадках і так далі.
  • Технічний асистанс - це послуга дорожнього сервісу, створена спеціально для того, щоб забезпечити власникам транспортних засобів максимальне задоволення від водіння по всій Європі і гарантувати безпеку та комфорт.
  • Медичний асистанс - це організація медичної допомоги і додаткових послуг при раптовому захворюванні або в результаті нещасного випадку з клієнтом, який придбав поліс медичного страхування що виїжджають за рубіж.
  • Послуги колл-центру
Співробітники «СОС Сервіс Україна» - кваліфіковані фахівці з вищою освітою, що володіють іноземними мовами, що мають досвід, в області надання послуг технічного і медичного асистансу.

З метою підвищення рівня кваліфікації проводяться планові спеціалізовані тренінги для співробітників.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного зацікавленого в наших послугах потенційного партнера. Визначивши специфіку роботи, ми підбираємо спектр послуг і розробляємо специфічний сервіс для доповнення його до основного продукту, пропонованого клієнтам.
 
Технический ассистанс

Медицинский ассистанс

Коммунальный ассистанс

Эксперт

Аварийный комиссар

Служба эвакуации

«СОС Сервис Украина» празднует 10-летие своей деятельности

27.06.2012 дружеский коллектив «СОС Сервис Украина» отпраздновал 10-летие своей деятельности и в десятый раз подтвердил, что главное в работе и на отдыхе – сплоченность.

28.06.2012

Дополнительные скидки для владельцев карт медицинского страхования PZU

Компания «СОС Сервис Украина» постоянно расширяет программу лояльности для своих Клиентов. На этот раз дополнительными привилегиями могут воспользоваться владельцы карт медицинского страхования PZU.

01.03.2012

Новый иностранный партнер - Inter Partner Assistance (IPA)

«СОС Сервис Украина» и Inter Partner Assistance (IPA) подписали договор о сотрудничестве.

14.02.2011
 
 
04053, м.Киев, ул.Артема, 40
тел: (044) 230 8498
тел/факс: (044) 230 8806
e-mail: info@sos-service.com.ua